Referencie

Petra

"Pár mesiacov s pani terapeutkou mi pomohlo a vyriešilo to čo ma trápilo. Touto cestou sa chcem poďakovať a povzbudiť všetkých ľudí, ak máte niečo s čím vnútorne bojujete, neváhajte a riešte svoj problém."

Anonym

"Rozviedol som sa a bol som ako bez duše. Trápilo ma všetko, nemal som silu žiť. No po treťom stretnutí som konečne pochopil že dokážem fungovať aj sám. Najlepšia pre mňa bola terapia kreslením kde som si vyvetral hlavu. Kreslili sme obrazy, ktoré mám na stene. Páčilo sa mi všetko, aj keď po prvom sedení som sa obával či mi to vôbec pomôže. Pomohlo som šťastný a začínam nový život."

Marek

"Problém v našom vzťahu trval už veľmi dlho, no rozhodol som sa ho riešiť s manželkou sme sa dohodli, že vyhľadáme pomoc. Dnes je náš vzťah oveľa krajší, našli sme opäť jeden druhého. Ďakujeme za pomoc a že ste nám otvorili oči."

Natália

"Naša Natálka nevedela správne písať, chodili sme do rôznych centier pre deti, kde sme zaplatili kopec peňazí a výsledok žiaden. Oslovili sme práve p. Nazadovú a s ňou sme prešli všetky správne metódy pre nácvik písania. Urobili sme veľmi dobre. Naša malá sa naučila správny úchop, dokáže to čo za rok v centrách nevedela. Oplatilo sa investovať náš čas aj keď sme dochádzali."

Načítať viac
chevron-rightmenu-circlecross-circle